Motywacja

Zagłosuj na Matkę!

Przez na 22 lutego 2019

Jakiś czas temu spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Dowiedziałam się, że zostałam nominowana do Plebiscytu Podlasianka 2018 organizowanego przez kobiecy portal Obcasy Podlasia w kategorii Pasja.

Osoba, która mnie zgłosiła, napisała tak:

„Zdecydowałam się na zgłoszenie Jedziesz Matki do plebiscytu, ponieważ nie znam bardziej pracowitej i wytrwałej osoby od Kasi. Nie tylko jest trenerem, ale prowadzi też bloga, na którym promuje zdrowy styl życia oraz dzieli się swoim doświadczeniem. Ale najważniejsze jest to, że ruszyła mamuśki z kanap!!! Zainicjowała cykl treningów, na które mamy mogą przychodzić z dziećmi. Kto poznał Kasię ten wie, że na treningach z nią nie tylko się zmęczysz, ale również uśmiejesz się do łez i naładujesz pozytywną energią! Nie bez powodu zwie się: Jedziesz Matka!!”

Nie ukrywam, że było to dla mnie spore zaskoczenie, ale po przetrawieniu informacji uznałam, że wszystko się zgadza!

Tak! To co robię jest moją pasją!

Uwielbiam Was motywować, ćwiczyć z Wami, zachęcać do spróbowania nowych rzeczy, opowiadać o swoich perypetiach…

Jeśli znajdujesz jakąkolwiek wartość w tym co robię, to będzie mi niezmiernie miło, jeśli oddasz na mnie swój cenny głos.

Głosowanie trwa chwilę i nie sprawi Ci wiele trudności.

Aby oddać na mnie głos wejdź TUTAJ i kliknij w serduszko 😉

To dopiero pierwszy etap konkursu, ale to właśnie teraz Wasze głosy decydują o tym, która z Kandydatek przejdzie do drugiego etapu.

Jeśli chcesz wiedzieć na bieżąco jak przebiega głosowanie, to TUTAJ DOŁĄCZ do wydarzenia ” Głosuję na Matkę!” Na Facebooku.

Nie mam nic przeciwko, jeśli zaprosisz też swoich znajomych 😉

Dziękuję za Twoje wsparcie.

Wielka Piona!

TAGI
POWIĄZANE WPISY

Dodaj komentarz

Kasia
Białystok, Polska

Cześć! Jestem Kasia – Mama, Żona, Trener personalny i „emerytowana” siatkarka w jednym. Krok po kroku realizuję swoje marzenia. Co dzień staram się być lepszą wersją Siebie :) Chcę zmotywować Cię do działania i pokazać Ci, że skoro Ja mogę spełniać swoje marzenia to TY TEŻ MOŻESZ! Oto Mój Świat – prosty, szczery, pełen emocji. Wchodź! Zapraszam! :)

Kategorie
Znajdź mnie na Facebook
Facebook Pagelike Widget
Archiwa