Bez kategorii

#WspieraMyMamy – Mebelandia. Wyniki konkursu.

Przez na 21 grudnia 2018

Witam się z Wami przedświątecznym HO HO HO!!! 🙂

Dziś przedstawię ( opóźnione, przez moje gapiostwo 😛 – wybaczcie 🙂 ), wyniki konkursu organizowanego wraz z Kasią z Mebelandii.

Jednak na początku chciałybyśmy podziękować za takie duże zainteresowanie i mnóstwo wspaniałych pomysłów, które Nam przedstawiliście.

Poniżej, najlepsze, naszym zdaniem i zarazem zwycięskie komentarze.

Pierwsze miejsce zajmuje Joanna, która napisała:

Mam pomysł na to co Kasia mogłaby uszyć 😁Na pewno wszyscy rodzice mają problem ze sprzątaniem przez dzieci klocków nie ważne małych,dużych -wiecie jak słodko na niego nastąpić 😜I ja mam pomysł żeby Kasia uszyła coś w rodzaju maty-worka. Działa to tak że rozkładając mate na środku wysypujemy na nią klocki, zabawki itp. A jak się dziecko znudzi to ściągamy matę sznurkiem, który byłby wszyty w brzeg takiej maty okrągłej. I powstaje wtedy worek z zabawkami który możemy gdzieś zawiesić ,odłożyć itp. A co najważniejsze mamy porządek. Nie wiem czy coś z tego zrozumiecie 😜😂😂😂W razie pytań narysuję 😉Pozdrawiam i fajnie wiedzieć że jest wśród nas taka zdolna Kasia co tak pięknie szyje😁

Asiu, zrozumiałyśmy o co chodzi 😉 Bardzo Nam się pomysł podoba, a Ty za kreatywność otrzymujesz torbę z łapaczem snów.

Ps. Jesteśmy też ciekawe jak narysujesz ten projekt 😛 😉

 

Drugie miejsce zajmuje Martyna, której pomysł bardzo przypadł mi do gustu i teraz będę molestować Kasię, żeby koniecznie uszyła mi taką rzecz!!! 😛 Że tez ja na to nie wpadłam! Dzięki Martyna. Za swój pomysł otrzymujesz nowiuśką nerkę! 😉 Jakkolwiek by to nie zabrzmiało 😉

Oto pomysł Martyny: „ Jestem już w posiadaniu pięknych toreb oraz worko-plecaka wykonanego przez Kasię, oczywiście wszystko wykonane jest z wielką starannością i perfekcją. Cóż apetyt rośnie w miarę jedzenia…😀z racji tego że prowadzę dość aktywny tryb życia i jestem mocno uzależniona od siłowni i spędzam tam dużo czasu, marzy mi się torba większa gabarytowo na siłownie właśnie. Jesteśmy kobietami i chyba wszystkie się zgodzimy że torebki, torby są dla nas bardzo ważne i ciężko się bez nich ruszyć😆 W moim przypadku torba na siłownie sprawdza się 6 dni w tygodniu , więc to dla mnie bardzo ważne żeby była uniwersalna,nowoczesna i praktyczna. Uwielbiam gdy rzeczy są inne i odbiegają kompletnie od tych które możemy znaleźć wszędzie.😁”

 

Trzecie miejsce zajmuje Ania, która urzekła Nas swoim komentarzem. Do Ciebie Aniu wędruje uroczy workoplecak.

Ania napisała: „A ja bym chciała zestaw torba+plecaczek/torebeczka dla mamy i córki 😁 moja Lidzia uwielbia moje torebki i plecaki, wiecznie muszę ich szukać w jej pokoju, także wybór takich zestawów by nas bardzo uszczęśliwił 😁😁😁„.

Serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy zwyciężczyniom. Wesołych Świąt Kochani!

Do zobaczenia na treningach i w sieci 🙂

Pozdrawiamy!

Kasia i Kasia

 

Fot. AmrapFoto – Perkowski Paweł – Fotografia

 

 

 

 

 

 

TAGI
POWIĄZANE WPISY

Dodaj komentarz

Kasia
Białystok, Polska

Cześć! Jestem Kasia – Mama, Żona, Trener personalny i „emerytowana” siatkarka w jednym. Krok po kroku realizuję swoje marzenia. Co dzień staram się być lepszą wersją Siebie :) Chcę zmotywować Cię do działania i pokazać Ci, że skoro Ja mogę spełniać swoje marzenia to TY TEŻ MOŻESZ! Oto Mój Świat – prosty, szczery, pełen emocji. Wchodź! Zapraszam! :)

Kategorie
Znajdź mnie na Facebook
Facebook Pagelike Widget
Archiwa